Programy księgowe dla małych i dużych firm

Czas kiedy głównymi za program księgowej służył kalkulator oraz długopis minął już bezpowrotnie. Część firm pracuje jeszcze na wysłużonych programach DOS’owych. Ale zmieniające się warunki prowadzenia firm w Polsce powoduje konieczność poszukiwania programów księgowych które sprostają dzisiejszym wymaganiom prawnym.

Nowe wymagania dotyczące elektronicznej wysyłki deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych powoduje konieczność zmiany programu księgowego na nowszy który umożliwia :

  • wymianę danych z systemem e-deklaracje
  • wysyłkę plików JPK VAT – JPK_V7
  • tworzenie elektronicznych sprawozdań finansowych
  • automatyczne pobieranie danych z programów handlowo magazynowych

Wymagania klientów jednak rosną wraz z wielkością firmy a także ilością dokumentów do księgowania

W naszym sklepie Selor.pl znajdziecie szeroką ofertę programów przeznaczonych dla firm które prowadzą księgowość jako:

  • Ryczałt
  • Książka przychodów i rozchodów
  • Pełne księgi handlowe

Niezależnie od formy prowadzenia księgowości zawsze warto używać oprogramowanie które usprawni twoją pracę. Ręczne dekretowanie dokumentów dla sprawnego księgowego nie jest problemem ale za to duża ilość dokumentów powoduje że tracisz dużo twojego czasu.

dokumenty księgowe

Tutaj przychodzi automatyzacja dekretów. Proste automaty znajdziemy w popularnym wśród małych firm Rewizor GT która w zupełności wystarcza nawet w Biurze rachunkowym który obsługuje głównie małe firmy.

Jeżeli twoja firma ma własną księgowość lub biuro rachunkowe księguje zdalnie na serwerze twojej firmy wtedy warto wybrać program księgowy który umożliwi automatyzację dekretów księgowych. Zazwyczaj programy księgowe które umożliwiają automatyzację dekretacji wymagają wdrożenia.

Wdrożenie programu finansowo księgowego gwarantuje nie tylko indywidualne dopasowanie księgowań do twoich potrzeb, ale dodatkowo daje możliwość indywidualnego szkolenia, które jeszcze bardziej przyśpieszy pracę.

Programy księgowe w ofercie Selor.pl które polecamy do wdrożenia to:

Jeżeli potrzebujesz konsultacji w sprawie doboru lub wdrożenia programu księgowegozapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci pomogą w doborze oprogramowania dla Twojej firmy.

Udostępnij

Udostępnij artykuł swoim znajomym